FELSEFE
paro, dişhekiminin İsviçre inovasyonunu karşıladığı yerdir.
Sonuç, "diş ve ağız bakımı", "diş fırçaları" ve "diş arası bakım" alanlarında çok sayıda ürüne sahip, dünya çapında eşsiz bir profilaksi sistemidir.
Paro 45 yıldan uzun bir süredir kendini ağız hijyeni konusunda geliştirmiş Dünyanın her yerinde kullanılabilir.
Yenilik, dayanıklılık ve özen, şirketin felsefesinin temelini oluşturur ve tüm ürünlerimize yansıtılır.
 
1969'DA İSVİÇRE'DE ÜRETİME BAŞLAYAN
Paro, Zürih yakınlarındaki Kilchberg'de kurulu köklü İsviçreli Esro AG şirketinin markasıdır.
Esro AG 1969 yılında kuruldu ve diş bakım ürünleri üretiminde uzmandır.
Ekibimiz, danışmanlık, üretim, araştırma ve geliştirme, her gün süren parlak gülümsemeniz için ihtiyatlılık ve özenle çalışmaktadır.
 
PARO YENİLİKLERİ
Odağımız kullanıcı üzerinizde. Koruyucu, basit ve etkili ağız bakımında çeşitli pratik yeniliklerden yararlanmanızı sağlar.
 
Bunlar şunları içerir:
paro sonik - bireysel interdental bakımınızı paro isola F sistemi ile birleştirebileceğiniz ilk sonik diş fırçası. Dakikada 41.000 vuruşa kadar.
paro 3star teknolojisi - interdental boşlukların anatomisine uyacak şekilde interdental fırça üreten patentli "üçgen metodumuz". Daha fazla konfor ve daha fazla temizlik verimliliği sağlar.
paro Heitec - kadife akın plastik kürdan. Kullanımı basit ve oldukça etkilidir.
paro amin - SLS içermeyen diş macunları, yüksek kaliteli amin florür ve antiseptik içerikli Panthenol ile İsviçre'de özel olarak üretilmiştir. Diş minesini ve ağız florasını güçlendirir.
paro florid jeller - meyve veya nane aromaları içinde yüksek konsantrasyonlu amin veya sodyum florür jeller. Çok etkili ve hoş bir tada sahiptir.
paro isola-technology - interdental fırçalarda kullanılan metal tel üzerine bir kaplama getiren ilk bizdik. Diş minesini korur ve bir "pil etkisi" yaratmaz.